اتاق نشیمن, دسته‌بندی نشده

18 طرح رنگی گرم برای دکوراسیون داخلی خانه

 1. رنگهای گرم در دکوراسیون داخلی خانه

قرمز، نارنجی، زرد و قهوه ای تمامی این رنگها گرم هستند. آیا شما می­ دانستید که هررنگ خنک که با رنگ­های قرمز یا قهوه ­ای کنارهم قرار گیرند یک پالت رنگ خوشایند می­ سازند؟ برای اینکه بیشتر درباره طرح­های رنگی گرم برای دکورسیون داخلی خانه خود بدانید ایده­ های زیر را دنبال کنید که تضمین می­ کنیم پس از دکوراسیون داخلی خانه از نتیجه کار راضی خواهید بود زیرا  خانه به شما حس راحتی و دنج می­ دهد.

 

 1. دکوراسیون داخلی آشپزخانه مونوکروتیک به رنگ قرمز

اگر می­ خواهید یک فضای دراماتیک برای پخت و پز داشته باشید، به این آشپزخانه که توسط یک شرکت طراحی در برلین آلمان انجام شده نگاهی داشته باشید. پالت رنگ گرم در دکوراسیون داخلی این فضا رنگ قرمز مات است که باعث شده حتی فضای آشپزخانه بزرگ ­تر به­ نظر برسد.

 

 1. رنگ موکا، زرد و شکلاتی در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

طراح فرانسوی ماریون آلبرگ دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن را با سایه ­های گرم مانند زرد و قهوه ­ای شکلاتی انجام داده است. دیوارهای به رنگ روشن موکا با سقف کرم رنگ و سایه ­های روشن  وگرم به ­خوبی باهم ترکیب شده اند. آینه بالای شومینه و چراغ مطالعه هردو برنجی با سایه گرم هستند.

 

 1. دکوراسیون داخلی آشپزخانه­  با رنگ زرد روشن وینتج

شما می ­توانید گرمای خورشید را زمانیکه به این آشپزخانه با رنگ روشن زرد نگاه می­ کنید، حس کنید. این آشپزخانه زیبا توسط یک طراح داخلی به نام نورث کارولینا دکوراسیون داخلی آن انجام شده است. کنتراست رنگ­ها در یک روز آفتابی خود را بیشتر نشان می­ دهد.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق خوابی به رنگ خنثی

رنگ­های خنثی و گرم در این اتاق نشیمن که توسط طراح جیمی کسکین در ماساچوست طراحی شده، حاکم هستند. کاغذ دیواری ترکیبی از رنگ کرم و قهوه­ ای مایل به خاکستری است. میزهای قهوه ­خوری و عسلی چوبی هردو بافت را به دکوراسیون این اتاق با طرح رنگی گرم اضافه کرده­ اند.

 

 1. دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن گرما را منعکس می­ کند

لوازم طلایی اتاق کمی گرمای خیره کننده به این اتاق نشیمن با رنگ خنثی داده است. دکوراسیون این اتاق توسط سرویس آنلاین طراحی داخلی انجام شده است. قالی فلکاتی یونانی اصل کمی بافت و لطافت به زیرپا اضافه کرده است. برای کاناپه قهوه­ ای رنگ اتاق از بالشت ­های رنگارنگ استفاده شده است. میزقهوه­ خوری اکریلیک یکی از لوازم تزییناتی موردعلاقه ما در دکوراسیون داخلی این اتاق است. زیرا با کمک لوازم شفاف در اتاق می­توان اندازه آن را بزرگ­تر نشان داد.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن سبک امروزی به رنگ گرم نارنجی

رنگ گرم استفاده شده در دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن رنگ نارنجی است. دکوراسیون داخلی این اتاق به سبک امروزی توسط طراح آنه لونگارت در کالیفرنیا انجام شده است. کاغذ دیواری طرحدار نارنجی رنگ اتاق  (با نام یونیک اسکور اورنج ) را فیلیپ جفریز ساخته است. جنس پوشش میز قهوه­ خوری از وینیل است. درداخل گنجه(کمد) سفید سمت چپ اتاق هم از رنگ نارنجی استفاده شده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی آشپزخانه ای به رنگ نارنجی و قرمز در یک آپارتمان روشن و شاد

رنگ نارنجی و قرمز برای دکوراسیون داخلی این آشپزخانه توسط طراح داخلی کریستی کروپات در سن فرانسیسکو کالیفرنیا به­ کار رفته است. در سنگ کوارتز کابینت آشپزخانه از رنگ نارنجی استفاده شده است و میز آشپزخانه یکی از لوازم آکریلیک این آپارتمان است که توسط کارتل ساخته شده است

 

 1. دکوراسیون داخلی آشپزخانه به رنگ قرمز و سفید

طراح در دکوراسیون داخلی این آشپزخانه سفید و استیل رنگ نارنجی را اضافه کرده است و این­کار را با یخچالی نارنجی رنگ و استفاده رنگ نارنجی در قسمت ­هایی از آشپزخانه کامل کرده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق خواب مدرن به رنگ کرم و قهوه ­ای مایل به خاکستری

استفاده از سایه­ های آرامش ­بخش رنگ گرم قهوه ­ای مایل به خاکستری در این اتاق نشیمن کوچک حس دنجی به این فضا داده است. آیتم مورد علاقه ما در دکوراسیون داخلی این اتاق خواب ننو قلاب دوزی شده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی الهام گرفته از دریا برای اتاق خواب اصلی به سبک امروزی

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک خانه ساحلی رنگ­های گرم را می­ بینیم. چارچوب چوبی و بافته شده تخت­ خواب از خانه ویلیام سونوما تهیه شده است. از دیگر لوازم الهام گرفته در اتاق میتوان به دو میز بافت شده کنار تخت و دو آویزه بالای میز که با طناب پیچانده شده ­اند.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق ناهارخوری به رنگ زرد و بنفش(بوگندری)

دکوراسیون داخلی این اتاق ناهارخوری دربورلی هیز توسط کمون دیزاین لس آنجلس انجام شده است. دیوارهای این اتاق به رنگ بنفش یا بوگندری رنگ شده اند. رنگ بوگندری توسط بنجامین مور ساخته شده است و با رنگ زرد کره ­ای صندلی ­های ناهارخوری در کنتراست است. کف اتاق با کاشی­ های سبک روستایی پوشانده شده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق با سبک میدسنچری مدرن به رنگ­های قهوه ­ای، نارنجی و مسی

در دکوراسیون داخلی اتاق خود می­ توانید ترکیبی از رنگ­های دنج نارنجی، قهوه ­ای و مسی را امتحان کنید. این ترکیب رنگ در دکوراسیون این آپارتمان شیک در نیوجرسی که توسط نیودیزاین نیویورک استفاده شد و شما در یک طرف اتاق دیوارهای آجری زیبا را می ­بینید .در دکوراسیون این اتاق از مبل سبک امروزی استفاده شده که همیشه ترند است و به اتاق حس میدسنچری را می ­دهد.  همچنین در بالای میز ناهارخوری چراغ­ های گنبدی شکل جلاداده شده با رنگ قرمز مسی را مشاهده می­ کنید.

 

 1. دکوراسیون داخلی آپارتمان فرانسوی به رنگ زرد، بژ و قهوه­ ای مایل به خاکستری

ممکن است فکر کنید این طرح رنگی کمی قدیمی است اما همانطور که می ­بینید این ترکیب رنگ در این آپارتمان فرانسوی رنگ روشن که توسط طراح ماریون آلبرگ طراحی شده است، به­ طور تعجب آوری مدرن به­ نظر میرسد. دیوار با لوازم تزیینی اسکاندیناوی دکور شده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی یک آشپزخانه ایسلندی با رنگ گوجه ای خاص

در دکوراسیون داخلی این آشپزخانه مدرن از رنگ گوجه ای خاص (تانگو) که توسط بنجامین مور ساخته شد، استفاده شده است. دکوراسیون این فضا توسط ویدال دیزاین انجام شده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن سنتی به رنگ خاکی و جنگلی

در دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن از رنگ قهوه ­ای مایل به خاکستری در دیوارها و رنگ بژ در کاناپه استفاده شده است. دکوراسیون سنتی این اتاق توسط یک تیم طراح داخلی به نام یوریوتیادیزاین در کالیفرنیا انجام شده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق ناهارخوری مدرن به رنگ نارنجی سوخته

در دکوراسیون داخلی این اتاق ناهارخوری با سبک امروزی از رنگ نارنجی سوخته برای رنگ کردن دیوارها استفاده شده است. صندلی­ها در اطراف میز ناهارخوری روستایی چوبی چیده شده اند. همانطور که مشاهده می­ کنید سبک صندلی­ های ناهارخوری با میز هماهنگ نیست و استفاده از این چراغ های صنعتی زیبا به فضای اتاق گرمی داده است.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق خواب با بافت روستایی و الگوهای برجسته به رنگ قهوه ­ای و بژ

به زیبایی تفاوت سایه­ های رنگ قهوها­ی و بژ در دکوراسیون داخلی این اتاق مدرن نگاه کنید. این اتاق با استفاده از بافت چوب طبیعی و الگوهای هندسی کاملا شیک به ­نظر می­رسد.

 

 1. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با سبک امروزی به رنگ سیاه، قرمز و خاکستری

استفاده از کاناپه با رنگ گرم قرمز در برابر رنگ خنک خاکستری آشپزخانه فضا را متعادل ساخته است. دکوراسیون داخلی آشپزخانه این آپارتمان مدرن توسط استودیو دیزاین در شمال لندن انجام شده است. در قالیچه کف اتاق ترکیب رنگ­های قرمز و خاکستری را می ­بینیم که این رنگ­ها بر فضای طراحی شده اتاق هم تسلط دارند. همچنین کنتراست ­هایی نظیر چراغ پایه دار سیاه و میز قهوه­ خوری سفید در اتاق وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *