رنگ

رنگ سال 2019 – رنگ مرجانی زنده

رنگ سال 2019 - رنگ مرجانی زندهReviewed by آنلاین دکورا on Jan 9Rating: 4.5رنگ سال 2019 - رنگ مرجانی زنده

رنگ سال 2019 توسط پنتون مشخص شده… آیا شما هم طرفدارشی؟

کارشناسان رنگ گفتن … مرجانی زنده پیش بینی رنگ برای سال 2019 هست. هر ساله پانتون، رهبران در همه رنگ ها، پیش بینی می کنه که آینده ای بزرگ در دنیای طراحی داخلی خواهد بود. رنگ پانتون سال 2019 مرجانی زنده است، که به عنوان یک رنگ محرک و زندگی بخش از تنالیته نارنجی و طلایی توصیف شده.

این رنگ به دقت انتخاب شده خیلی بیشتر از یک رنگه که بخواید دیوارها رو رنگ کنید. مسئله اینه که رنگ ها چه احساسی به ما میده، و زمانی که با خونه یکی میشه فضایی رو ایجاد می کنه.

رنگ سال 2019 توسط پنتون

لاری پرسمن، نایب رییس موسسه رنگ پنتون، توضیح میده که رنگ باعث کارایی بیشتر و تاثیر در زندگی ما میشه. رنگی که هم انرژی دهنده و هم تقویت کنندست. رنگ مرجانی زنده Pantone 16-1546 نشون دهنده ی اینه که چطوری رنگ ها میتونن تجربیات جمعی ما رو به تصویر بکشونه، در حالی که منعکس کننده ی اون چیزیه که در یک لحظه در فرهنگ جهانی ما در حال وقوعه.

این متخصصان با تجربه، این تصمیم رو به آرومی نمیگیرن- آنها تاثیرات بر روی فضای داخلی، مد و فشن، طراحی، سفر و شرایط اجتماعی-اقتصادی فعلی رو در نظر می گیرن.

رنگ سال 2016

در سال 2016، پنتون سنت رو شکست و دو رنگ کلیدی رو برای سال انتخاب کرد – آبی روشن ( Serenity  ) و رز کوارتز (Rose Quartz ). این صورتی و آبی ملایم انتخاب شدن تا نشون دهنده صلح و هماهنگی در این دنیای پر هرج و مرج باشن.

رنگ سالی که توسط پنتون انتخاب میشه نقش مهمی رو در تاثیر گذاری روی فشن، مبلمان و طراحی صنعتی ایفا می کنه.

آیا شما هم دوس دارید که رنگ مرجانی زنده رو توی سال 2019 امتحان کنین؟  دوس دارید توی فضای داخلی خونتون به کار ببرید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *